Loading Events

Yöneticiler için İnsan Kaynakları Yönetimi (İKY): Uygulama ve Yasalar

December 20, 2023 @ 5:00 pm - December 23, 2023 @ 1:00 pm

Doç. Dr. K Zeynep Sayım

 

 

İK alanından olmayan yöneticiler için özel olarak hazırlanmış olan bu eğitim programı, şirketimizin Girne’deki merkezinde yüz yüze gerçekleştirilecektir. Programın ana başlıkları şöyledir:

  • İKY nedir? Ne değildir?
  • İKY (her yönetici için!) neden önemlidir?
  • İKY fonksiyonlarını ve aktivitelerini kimler yapar?
  • İK yöneticisi olmayan yöneticiler İK yönetiminde nasıl rol alırlar?
  • Söz konusu fonksiyon ve aktivitelerin yasal yönleri nelerdir?
  • Yöneticiler, çalışanlar üstündeki olumlu etkilerini nasıl arttırabilirler?

Eğitim programımız, konusunda hem akademik hem de uygulamada uzman eğitimci ve hukukçular tarafından tarafından hazırlanmıştır. Eğitim programının ana amacı, İKY fonksiyon ve aktivitelerinin İK yöneticisi olmayan yöneticiler tarafından en etkili şekilde kullanılmasını sağlayacak şekilde anlaşılmasıdır. Bu amaçla, program, vaka çalışmalarından da yararlanılarak, konunun KKTC yasalarının tatbikatını vurgulayacak şekilde tasarlanmıştır. KKTC’de farklı sektörlerde her düzeyde yöneticilik yapan katılımcılar düşünülerek özel olarak hazırlanmış bu programda, ilginizi çekecek ve uygulamaya yönelik bir yaklaşım kullanılmaktadır.

Program, 20-21-22 Aralık 2023, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 17:00-19:00; 23 Aralık 2023 Cumartesi, saat 10:00-13:00 arasında gerçekleştirilecektir.

Yüz yüze eğitim gruplarımız, dil ve yöntemlerin en ideal şekilde kullanılabilmesi amacıyla 10 kişi ile sınırlı olup, katılımcıların sayısına ve dil tercihine göre Türkçe veya İngilizce yapılacaktır. Girne’de bulunan şirket merkezimizde yürütülecek programı başarıyla bitiren katılımcılara, KKTC Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.

Daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için bize lütfen +90 542 852 4435 numaralı telefondan ulaşınız.

 

 

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Share This Event

  • This event has passed.

Details

Start:
December 20, 2023 @ 5:00 pm
End:
December 23, 2023 @ 1:00 pm
Cost:
$770.00
Event Category:

Venue

BHLEX Office
Mustafa Çağatay Caddesi, No: 43
Girne, 99300
+ Google Map

Organizers

Doç. Dr. K Zeynep Sayım
Dr. Av. Özge Bengüsu